Maitinimas, valgiaraštis

Paveikslėlis: carrot-cooking-eat-1398.jpg

Įsigaliojus naujos rekomenduojamos paros maistinių medžiagų ir energijos normos, mūsų įstaigoje maitinimas pradėtas teikti pagal naujus valgiaraščius. Naujuosius perspektyvinius valgiaraščius, atsižvelgiant į visus teisės aktus ir rekomendacijas, parengė lopšelio-darželio "Lakštutė" dietistė, kuriuos patvirtino Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Naujojo valgiaraščio tikslas – užtikrinti sveikatai palankią vaikų mitybą, kad būtų patenkinti vaikų maisto medžiagų fiziologiniai poreikiai, ugdomi sveikos mitybos įgūdžiai.

15 dienų valgiaraštis 1-3 m. vaikams

15 dienų valgiaraštis 4-7 m. vaikams

Lopšelis-darželis „Lakštutė“ dalyvauja vykdomoje ,,Pienas vaikams, Europos vaisių vartojimo skatinimo mokyklose paramos programoje". Vaikų mitybai kiekvieną dieną papildomai skiriama pieno produktų ir šviežių vaisių.

Sukūrė Admin, Tuesday September 5, 2017