„Pirmoji pamoka“

Priešmokyklinė klasė - tai dar vienas didelis žingsnis vaiko gyvenime. Todėl norėdami, kad šis žingsnis būtų kuo sklandesnis ir lengvesnis vaikams, „Boružėlių“ ir „Smaližių“ grupių mokytojos suorganizavo „Pirmąją pamoką“ būsimiems priešmokyklinukams. Būsimi „Boružėlių“ grupės priešmokyklinukai apsilankė priešmokyklinio ugdymo grupėje. Vaikai susipažino su būsimąja grupe, mokytojomis, grupės taisyklėmis ir pagrindinėmis veiklomis šioje grupėje. Kartu su dabartiniais „Smaližių“ priešmokyklinukais atliko įvairias užduotėles, apžiūrėjo grupės aplinką, žaidimus, kartu žaidė ir bendradarbiavo bei buvo apdovanoti Smagi pažintinė veikla, skatinanti vaikus bendradarbiauti, bendrauti, padėti draugui.

Paveikslėlis: 2024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-5.jpg2024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-22024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-32024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-42024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-52024-01/Pirmoji pamoka/priesmok-62024-01/Pirmoji pamoka/priesmok